Závodníci 2018

Přihlášený závodníci 2018 a jejich účast v letech 2013 – 2017

1. Dieter Gramberger – Kral (AUT) Přihlášen v kategorii 300/LTO s 10 SH
2013 – 8 v LT2 / 2015 – 3 v LT1 / 2016 – Tour / 2017 – 5 v LTO

2. Andreas Akeret (CHE) Přihlášen v kategorii Tour s 8S
2013 / 2017

3. Günter Takacs (AUT) Přihlášen v kategorii 300/LTO
2013 / 2014 / 2015 / 2016 – 5 v LTO / 2017

4. Molcik Hans (AUT) Přihlášen v kategorii Tour se 6 psy
2013/2014/2015/2016/2017

5. Dominique Issenhuth (FRA) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 8SH

6. Gerald Schinzel (AUT) Přihlášen v kategorii 200/LTO s 10SH
2013 – 3 v LTO / 2015 – 2 v LTO / 2016 – 2 v LTO / 2017

7. Doris Prohaska (AUT) Přihlášena v kategorii Tour se 4SH
2013 / 2015 / 2016

8. Silvia Stein (GER) Přihlášena v kategorii 200/LT2 s 6-7 SH
2013 / 2015 – 9 v LT2 / 2017

9. Norbert Ramseier (CHE) Přihlášen v kategorii 300/LTO s 15 psy
2015 – 3 v LTO / 2016 – 3 v LTO / 2017 – 8 v LT2

10. Uli Wagner (GER) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 6AM
2015 / 2016 – 21 v LT2 / 2017 – 12 v LT2

11. Klauser Christian (GER) Přihlášen v kategorii Tour se 6psy
2017

12. Miriam Klauser (GER) Přihlášena v kategorii 200/LT2 s 6SH
2016 – 8 v LU

13. Achim Kuhn (GER) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 6SH

14. Andreas Gotthart (AUT) Přihlášen v kategorii Tour se 6 psy

15. Philipp Nehrenheim (CHE) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 6SH
2015 / 2017 – 13 v LT2

16. Christine Amstutz (CHE) Přihlášena v kategorii 200/LT1 s 4SH

17. Ralf Hörr (GER) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 6SH
2015 / 2017

18. Thomas Kämpf (CHE) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 7-8SH
2017 – 11 v LT2

19. Michael Rest (GER) Přihlášen v kategorii 200/LTO s 10SH
2013 / 2014 – 8 v LT2 / 2015 – 15 v LT2 / 2016 – 4 v LTO / 2017 – 4 v LTO

20. Martial Brevert (FRA) Přihlášen v kategorii 300/LT2 se 6 psy

21. Denis Delauré (FRA) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 6AM a 2GR

22. Roman Novotný (CZE) Přihlášen v kategorii LT2 s 8SH
2013 – 4 v LT2 / 2014 – 2 v LT2 / 2015 – 5 v LT2 / 2016 – 5 v LT2 / 2017

23. Frederic Beauvais (FRA) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 8AM

24. Michael Oeser (GER) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 6 – 8SH
2016 – 4 v LT2 / 2017 – 2 v LT2

25. Heiko Häusler (GER) Přihlášen v kategorii 300/Tour s 12SH
2013 / 2016 – 7 v LT2

26. Julia Bau (GER) Přihlášena v kategorii 300/LU s 6-8 psy
2016 – 17 v LT2 / 2017 – 8 v LU

27. André Willig (GER) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 8SH
2013 / 2016 / 2017

28. Frank Nikisch (GER) Přihlášen v kategorii Tour s 6-8 AM
2013 / 2014 – 11 v LT2 / 2015

29. Chateau Eric (FRA) Přihlášen v kategorii 300/LTO s 10SH

30. Lardet Rodolphe (FRA) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 8SH

31. Marcel Muheim (CHE) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 6 psy

32. Nicolas MENERAT (FRA) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 3AM a 3GP

33. Iva Valtrová (CZE) Přihlášena v kategorii 200/LT1 s 4SH
2013

34. Dana Koňáková (CZE) Přihlášena v kategorii 200/LT1 s 4SH
2016 – 1 v LT1

35. Jana Henychová (CZE) Přihlášena v kategorii 300/LTO se 14SH
2014

36. Tomáš Toman (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 5SH
2014 – 2 v LT1 / 2016 – 1 v LT2 / 2017 – 1 v LT2

37. Petr Gurega (CZE) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 6SH
2014 – 4 v LT2 / 2015 – 6 v LT2 / 2016 – 2 v LT2 / 2017 – 4 v LT2

38. Fratišek Sadílek (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT1 s 4SH
2013 / 2014 – 3 v LT1 / 2015 / 2016 – 6 v LT1 / 2017 – 6 v LT12

39. Fischer Fabien (FRA) Přihlášen v kategorii 200/LT2 se 7-8AM

40. Patrick Frey (CHE) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 6SH
2016 – 16 v LT2

41. Narcy Thierry (FRA) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 8 psy

42. Sven Haefeli (CHE) Přihlášen v kategorii 200/LU s 3AH

43. Roman Bobits (AUT) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 8SH
2013 / 2017

44. Marc van de Ven (NED) Přihlášen v kategorii 300/LTO se 14SH
2013 / 2014 – 1 v LTO / 2015 – 4 v LTO / 2016 – 10 v LU / 2017

45. Alexander Rode (GER) Přihlášen v kategorii 300/LU s 6 psy
2015 / 2016

46. Peter Zimmerli (CHE) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 6 psy
2015 – 8 v LT2/2016 – 10 v LT2/2017 – 6 v LT2

47. Mona Suter (CHE) Přihlášena v kategorii 200/LT1 s 4SH
2016

48. Jürgen Höckenreiner (GER) Přihlášen v kategorii 200/LT1 s 4AM
2016 – 7 v LT1 / 2017

49. Christoph Brunner (ITA) 300/LT2 s 6 – 8 psy
2015 – 2 v LT2 / 2016 – 3 v LT2 / 2017

50. Klaus Berr (AUT) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 6AM
2013

51. Daniel Chomette (FRA) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 8GP

52. Jerome Serres (FRA) Přihlášen v kategorii 300/LTO s 11SH

53. Zdeněk Brůna (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 5SH
2016 – 3 v LT1

54. Pavel Šoupal (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT1 s 4SH
2017

55. Lukáš Hospr (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT1 s 3SH

56. David Hrabal (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 8SH
2016 – 19 v LT2 / 2017

57. Jana Holá (CZE) Přihlášena v kategorii 300/LU s 2SH a 5AH
2013 – 7 v LU / 2014 – 7 v LU2 / 2015 – 4 v LU / 2016 – 5 v LU / 2017 – 6 v LU

58. Václav Zetek (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LU s 6AH
2013 – 4 LU / 2014 – 1 v LU2 / 2015 – 2 v LU / 2016 – 1 v LU / 2017 – 3 v LU

59. Kateřina Kulhánková (CZE) Přihlášena v kategorii 200/LT2 s 6SH
2017 – 5 v LT2

60. Jiří Dvořák (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT1 s 4SH
2017 – 1 v LT1

61. Holger Brotzmann (GER) Přihlášen v kategorii 300/LU s 8 – 10AH
2013 – 7 v LT2 / 2014 – 3 v LT2 / 2015 – 4 v LT2 / 2017 – 2 v LU

62. Michal Břínek (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LU s 8AH
2017

63. Stanislav Kučera (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LU a 8AH
2016/2017

64. Roman Habásko (CZE) Přihlášen v kazegorii 300/LTO
2013 – 1 v LT2/2014 – 1 v LT2/2015 – 1 v LT2/2016 – 1 v LTO/2017 – 1 v LTO

65. Andy Matsch (CHE) Přihlášen v kategorii 300/LT2 s 8SH
2017 – 3 v LT2

66. Lukáš Klíma (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT1 s 4SH
2015 / 2016 – 2 v LT1 / 2017 – 2 v LT1

67. Hierzer Jürgen (AUT) Přihlášen v kategorii 200/LT2
2013 / 2015 – 7 v LT2 / 2016 – 8 v LT2 / 2017 – 7 v LT2

68. Milan Plšek (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT1 s 4SH

69. Jaroslav Charouz (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 5SH
2015 – 2 v LT1 / 2016 – 4 v LT1 / 2017 – 3 v LT1

70. Martin Kotiš (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 6SH
2013 / 2014 – 1 v LT1 / 2015 – 1 v LT1 / 2016 – 5 v LT1

71. Zdeněk Paclt (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT1 s 4 psy
2015 – 12 v LT2 / 2016 – 13 v LT2

72. Pavel Hladovec (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 6SH
2013 – 2 v LT1 / 2014 – 7 v LT2 / 2016 – 11 v LT2 / 2017 – 10 v LT2

73. Martin Brzek (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 8SH
2013 – 5 v LTO / 2015 – 18 v LT2 / 2016 – 6 v LTO / 2017

74. Steiner Holger (GER) Přihlášen v kategorii Tour s 4 – 5AM
2013 / 2014 – 13 v LT2 / 2015 / 2016 / 2017

75. Guy Trannois (FRA) Přihlášen v kategorii 300/LTO s 12SH

76. Maciej Tomaszewski (POL) Přihlášen v kategorii 200/LU s 6-8AH
2017

77. Peter Lipcsei (POL) Přihlášen v kategorii 200/LT2 s 6AM
2017

78. Renate Barwik (AUT) Přihlášena v kategorii 200/LT2 s 5SH
2013 / 2014 – 12 v LT2 / 2015 / 2016 / 2017

79. Milan Šindelář (CZE) Přihlášen v kategorii 300/LT2

80. René Kubias (CZE) Přihlášen v kategorii 200/LT1 s 4 psy

Elmar Müller-Simon (GER) Přihlášen v kategorii 200/SKJ s 2SH
2013 / 2014 – 4 v LT1 / 2015 – 5 v SKJ /2017

Yvan Haquin (FRA) Přihlášen v kategorii 200/BIKE s 2AM

Lucie Pospíšilová (CZE) Příhlášena v kategorii 200/Skj s 2SH
2015 – 7 v SKJ / 2016 – 8 v SKJ

Jakub Urban (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Skj s 2 psy
2016 – 1 v SKJ / 2017 – 1 v SKJ

Ferry René (FRA) Přihlášen v kategorii 200/BIKE s 1SH

Robert Sušánka (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Skj s 1CHP

Milan Petruželka (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Skj s 2 psy
2013 BIKE / 2016 – 5 v SKJ / 2017 – 5 v SKJ

Roger Massardier (FRA) Přihlášen v kategorii 200/Pulka s 2GP

Rostislav Job (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Pulka s 2EH
2017 – 2 v Skj

Jan Kopecký (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Skj s 2SH

Paul Tonndorf (GER) Přihlášen v kategorii 200/Skj s 3 SH/GP
2013 – 3 v Skj/2015/2016 – 6 v Skj/2017

Zdeňka Dušková (CZE) Přihlášena v kategorii 200/Skj
2014 – 7 v CC / 2015 – 2 v SKJ / 2016 – 3 v SKJ / 2017 – 4 v SKJ

Pavel Šarkovský (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Skj s 2AH

Martin Ducháč (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Skj s 2 psy
2017 – 3 v Skj

Adéla Havlíčková (CZE) Přihlášená v kategorii 200/Skj s 2SH

Petr Kolář (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Skj s 2SH
2013

Martin Řezáč (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Skj s 2SH
2017

Lubomír Kubíček (CZE) Přihlášen v kategorii 200/Skj s AM
2016 – 10 v Skj / 2017

Jan Kopka (CZE) Přihlášen v kategorii 300 BIKE
2013 – 1 v BIKE/2015 – 1 v BIKE/2016 – 1 v BIKE/2017 – 1 v BIKE

Milan Sunkovský (CZE) Přihlášen v kategorii 300 BIKE
2013 – 3 v BIKE/2015 – 6 v BIKE/2016 – 2 v BIKE/2017 – 4 v BIKE

Zdeněk Benedikt (CZE) Přihlášen v kategorii 300 BIKE
2013 – 6 v BIKE/2015 – 8 v BIKE/2016 – 5 v BIKE/2017 – 5 v BIKE

Tomáš Saňa (CZE) Přihlášen v kategorii 300 BIKE
2013 – 2 v BIKE/2014 – 6 v BIKE/2015 – 4 v BIKE/2016 – 6 v BIKE/2017

Jaroslav Kanta (CZE) Přihlášen v kategorii 200 BIKE